Charitativný-běh-2

Pátek 13. Nás nezastaví!

Hodinu po doběhu si dávám horkou sprchu a už se mi v hlavě rýsuje článek o dnešním 2. Charitativním běhu noční Plzní, který se víc než povedl. Běh byl plný emocí, nadšení a zážitků. Před týdnem se ze 100% konání stalo 50:50. Po pár zádrhelech díky akčnosti a trpělivosti Johnyho Alaskana a jeho organizačního týmu jsme dnes měli možnost v 19:00 stát na startu v amfiteátru za Plazou.

Všichni běžci se začali scházet už půl hodiny dopředu před startem, protože je čekalo společné rozcvičení a protažení. Fotografové si hledali svá nejlepší místa a novináři byli připraveni dělat rozhovory. V 19:00 pronesl Johny Alaskan svou úvodní řeč s menší nervozitou, kterou nenechal na sobě znát a odstartoval charitativní běh věnovaný Dennímu stacionáři Jitřenka.

Charitativný běh

Na startu – více jak 350 běžců a běžkyň!

Početný dav, s více než 350 běžci a organizátory, se s pomoci svých čelovek vydal na trať dlouhou necelých 5km. Při běhu byla cítit uvolněnost, nadšení a velká radost nejen ze samotného pohybu. V cíli se setkalo mnoho usměvavě spokojených běžců i neběžců, kteří si začali zaznamenávat tuto akci svými mobilními telefony.

Pomalu se celý dav přesouval do přízemí Plazy, kde byla kasička pro Jitřenku, kam běžci házeli dobrovolné příspěvky (Smyslem akce bylo, že za každý 1km přispějeme 5 Kč) Před kasičkou se vytvořila dlouhá fronta až ven, protože každý chtěl dostat překvapení, které vyrobili děti ze stacionáře. V závěru této skvělé akce byla předána kasička s 19.344 Kč.

Charitativný běh (1)

Předávání kasičky do rukou pí. Peštové – ředitelce Denního stacionáře Jitřenka

Již podruhé jsem se zúčastnila charitativního běhu a odcházím s pozitivním naladěním, u srdce s dobrým pocitem, že jsem přispěla k dobrému skutku a natěšením na další takový běh. Myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, že s velkou radostí budu stát 100% na startu dalšího charitativního běhu!

Autor : Barbora Kreidlová
Foto: Rozběhámečesko.cz

Logo_footer   
     Since © 2015 Rozběháme Česko

Sledujte nás: