6. Charitativní běh

Rozběháme Česko​ zve všechny příznivce běhu na 6. netradiční proběhnutí noční Plzní! Účelem akce je charitativní podpora Diakonie Západ

Výtěžek poputuje na stále se zhoršující podmínky pro tělesné postižené, autisty, lidičky s postižením, kteří jsou denně odkázání na 1 “svozové” auto, které je vozí z domova do ústavů. Letos shází půl milionu korun na to, aby si tito lidičky neplatili “svozovné”, které by pro mnoho z nich znamenalo nepředstavitelnou částku. Každá koruna půjde na každý další den “svozu” pro lidičky. Dokážeme pomoci vybrat na 20 dní?

Pokud se chcete zúčastnit běhu, prosím o vyplnění registrace. Tu najdete pod tímto článekem “viz. dole”

V rámci charitativního běhu budete moci na místě vyzkoušet, jaké je to být “postiženým” člověkem. V cíli bude možnost podpořit zakoupením vody projekt “voda pomáhá” a nebude chybět ani možnost vyhrát speciální ceny jako je běžecký trénink / fyzioterapie / masáž z projektu FIT Česko

Filosofie : Za každý kilometr, který uběhneme, tak každý běžec přispěje 5 korunami. Vybírání peněz se uskuteční až po doběhu – přeci, každý si to musíme zasloužit! :) Konečná částka bude vybrána po doběhu a předána zástupcům Diakonie Západ a na místě bude rozpečetěna.

Trasa je naplánovaná na 5km (mapa bude brzy zveřejněna, cesty vedou nočním Borský parkem – tzn. podpora 25 Kč (samozřejmě i možné více) – a je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené běžce!!

S sebou vezměte také čelovky.

Výběh 10.6. 2016, v 19:00 v Plzni v “Borském parku”
Od 18:45 proběhne běžecká rozcvička pod vedením trenéra a majitele Rozběháme Česko Johny Alaskan

Pojďte s námi si užít nezapomenutelnou atmosféru, 2x více radosti a nádherný pocit, zdolání sebe a dobré věci :)

Budeme se na Vás všechny moc těšit!!
Za tým Johny Alaskan​ – johny@rozbehamecesko.cz / 607 543 187 :)

* Běh probíhá na vlastní nebezpečí

Registrace

[wysija_form id=”7″]

Logo_footer   
     Since © 2015 Rozběháme Česko

Sledujte nás: