„Mým snem je pomáhat“ – Johny Alaskan. S touto jedinou vizí se uskutečnil, v prosinci  2014, první charitativní běh, který měl být o společném zážitku, pomoci těm, kteří to potřebují, ojedinělé atmosféře spojující běh a dobrou věc.

Od prvního charitativního běhu utekl nějaký ten pátek a za tu dobu jsme dokázali uspořádat 32 charitativních běhů, výběhů, akcí, výzev a vybrat celkem přes  945 366  Kč* (ke dni 26.8.2019) a rozběhat více než 9700 běžců a běžkyň! 

V roce 2019 BĚŽÍME PROTI DEMENCI. Od května do října se rozběhneme ve 12 Středočeských městech. Pojďte si užít sportovní události určené pro každého – ostřílené borce, občasné běžce i naprosté nesportovce. Začínáme vždy v 17:45 rozcvičkou a od 18:00 běžíme/jdeme krásnou 3-5 kilometrovou trasou. Výtěžkem akce podpoříme rodiny pečující o blízkého s Alzheimerovou nemocí. V rámci běhů bude možné si změřit tlak, zjistit hladinu cukru, otestovat běžecké boty ON.

Registrace na běhy probíhá na místě, vhozením startovného 100Kč do zapečetěné kasičky. V cíli získáte dřevěnou medaili. Výtěžek můžete zvýšit zakoupením běžeckého-charitativného třička ZDE. Plakát k běhům ZDE. Jednotlivé běhy ZDE.

PORAĎ SE

Volej kdykoliv během pracovního dne
Tel. 606 793 346

Napiš email zdenka@rozbehamecesko.cz

Charitativní běhna Zdenka Kamišová