Hledáme nové parťáky do týmu. Rozšiřujeme naší myšlenku do všech koutů republiky. Je úplně jedno, jestli teprve začínáte, nebo už máte odběháno stovky kilometrů. Tou nejdůležitější věcí je, že běhání tě baví, naplňuje a chtěl by jsi běhat s dalšími parťáky. Pojďme rozběhat i tvé město!

Jak to funguje ?

Ať už chceš vytvářet běžeckou komunitu, pořádat charitativní běhy / pravidelné výběhy, nebo dál předávat své zkušenosti formou tréninků / kurzů, neváhej a vyplň registračku. My se s tebou rádi spojíme. Od nás získáš maximální podporu, členství v ambasadorském týmu, nové znalosti v oblasti běhání, zapojení se do jedné z největší sportovní komunity po celé republice, možnost pořádat závody / charitativní běhy a hlavně poznat nové přátele, kamarády, které díky této činnosti získáš

Budu to umět, budu mít čas ?

U nás nebudeš muset být žádný profík, pokud je tvým cílem budovat pravidelné výběhy, komunitu, charitativní běhy. Stačí pouze jenom chtít něco dokázat, a je úplně jendo, že s běháním začínáš.
Pokud by jsi se rozhodl pro trénování, tak budeme chtít od tebe doložené vzdělání v oblasti běhání, kde se spojíme individuálně.

Chci rozběhat své město