Už to budou 4 roky, co se konal první oficiální trénink Rozběháme Česko. Na začátku stál 17-ti letý kluk s vizí trénovat né 2% profesionálních sportovců, ale 98% lidiček. Ty, kteří chtějí změnit něco sami se sebou, poznat nové přátele a bavit se tím, co milují. Přes všechny začátky, jsme za tu dobu po celé republice rozběhali více než 25 měst, uskutečnili tisíce tréninků, přispěli na dobrou věc 260 tisíci a poznali nespočet nových přátel. Moc si toho vážíme a víme, že každý běžec je součástí naší komunity. A proto, ať už s námi chceš poznávat stejné nadšence ve svém městě, kde se každý týden můžeš přidat ZDARMA k výběhům či tréninkům za pár desítek korun, nebo se ti naše vize líbí, staň se členem Rozběháme Česko.

Členství ve všech městech je zdarma a je tak zcela na tobě, zda-li budeš chtít dobrovolně přispět na rozvoj naší myšlenky. V Plzni, Praze, Českých Budějovicích a Ostravě, kde probíhají placené tréninky, si tak ke členství můžeš pořídit i zvýhodněnou permanentku, s kterou zíkáš možnost chodit na tréninky za pár korun !

Zavedením členství se chceme odvděčit vám všem, kteří s námi jste , nebo se k nám tepřivě připojujete. Členství NIKDY nebude podmínkou pro vstup na výběhy, trénink, akce námi pořádané. Je zcela na vás, zda-li se stanete členy či nikoliv. Vždy budeme otevření naprosto všem, co mají rádi běhání, tak jako my. / pro registraci klikni na “chci se stát členem”

Co členství zahrnuje?

  • Výhody u našich partnerů – sponzorů
    → slevu na startovném Night run, na zboží Husky, na doplňky Pavla Trampoty, zdravé mlsání Zdravé chipsy a další….
  • Možnost přihlásit se k našemu atletickému klubu a účastnit se atletických závodů
  • Možnost unikátní kartičky Rozběháme Česko za symbolický poplatek
  • Hrdé reprezentování na závodech / v lesích, zkrátka všude, kde pobíháte
    / určitě nazapomínejte (ať už jste členi, či jen nám fandíte) psát do kolonky “klub” – “tým” Rozběháme Česko – a žádné takové “začínám/běhám pomalu, ještě vám to budu kazit” všichni jsme běžci a je úplně jedno, jak běháme, hlavně že nás to baví

A jestli máš rád výzvy, chceš motivovat, poznávat další nadšence a stát se jedním z ambasadorů naší myšlenky, tak klikni na “chci rozběhat své město” a připoj se do organizačního týmu