„Mým snem je pomáhat“  Johny Alaskan. S touto jedinou vizí se uskutečnil, v prosinci  2014, první charitativní běh, který měl být o společném zážitku, pomoci těm kteří to potřebují, ojedinělé atmosféře spojící běh a dobrou věc

3..2..1…Start! Kolotoč charitativních běhů se roztáčí. Dobíhám do cíle, mám v sobě tolik pocitů, které jsem nikdy při běhání nezažil. Pár metrů před cílem mi tečou slzy štěstím a po otevření vidíme 14.474  Kč. V ten den si říkám “Tohle musím zopakovat!”

Od prvního charitativního běhu utekl nějaký ten pátek a za tu dobu jsme dokázali uspořádat děsítky dalších běhů, výzev a pomoci těm, kteří to potřebují statisíci Kč (kompletní příběhy najdete KLIK)

Líbí se Vám naše filosofie, to co děláme, jak pomáháme? Podpořte nás. Každou korunu, kterou nám pošlete, rozmnožíme až 3x! Jak? Investujeme do reklamy, reklamních předmětů, věcí na akci = zvýšíme výtěžek z každého běhu!

Jak na to?

Jsme nezisková organizace, není nic jednoduššího, než na náš transparentní účet 115-3920980287/0100 poslat Váš dar a zároveň si jej odepsat z daní!

1) Váš finanční dar zašlete na transparentní účet 115-3920980287/0100

2) Vyplňte „darovací formulář“ (níže)

3) Po zaslání daru, vyplnění darovacího formuláře, Vám zašleme na kontaktní email potvrzení o daru

4) S dobrým pocitem můžete sledovat náš účet, aktivity, které budeme financovat z Vašeho příspěvku

Rekapitulace odepsání příspěvku z daně

Právnické osoby :

Od základu daně, snížené dle § 34 zák. o daních z příjmů, si lze odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí minimálně 2 000,- Kč. V celkové výši lze odečíst maximálně 10% ze sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání.

Fyzické osoby :

Od základu daně si lze odečíst hodnotu darů, poskytnutých na veřejně prospěšné účely, pokud úhrnná hodnota darů za rok přesáhne 2% ze základu daně nebo činí alespoň 1000,- Kč. V celkové výši lze odečíst maximálně 15% ze základu daně.

Darovací formulář

Jméno a příjmení

Název firmy

IČO - DIČ

Email

Adresa trvalého bydliště

Částka, kterou jste nám zaslali

Váš bankovní účet, z kterého jste peníze posílali

Poznámka

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Podmínky zpracování údajů
 ANO