13
Zář
17:00—19:00
Husovo náměstí, Beroun
Načítám Akce
  • akce již proběhla.
Rozběháme Česko zve všechny příznivce běhu na 1. charitativní proběhnutí Berounem – ve středu 13. 9. 2017. Účastí podpoříte domov pro seniory s Alzheimerovou nemocí Farní charity Beroun a osvětové aktivity ústavu Dementia, I.O.V., zaměřené na zvyšování povědomí o Alzheimerově nemoci a kvality péče o takto nemocné.
 
1. charitativní běh Berounem je vyvrcholením celodenní osvětové akce Den bez paměti, věnovanou problematice Alzheimerovy nemoci a demence obecně.
 
Pokud chcete podpořit tuto myšlenku a zúčastnit se běhu, prosíme o vyplnění registrace – veškeré informace naleznete na webových stránkách www.rozbehamecesko.cz/charitativni-behy/ .
(registrace spustíme během tohoto týdne)
 
Vybíhat budeme v 18.00 hodin od spodní brány Husova náměstí v Berouně. Trasa je naplánovaná na 4 km, cesty jsou zpevněné a vhodné i pro kočárky / vozíčkáře.
 
Startem darujete 25 Kč za kilometr, celkem tedy 100,- Kč (každý může samozřejmě přispět více dle svého uvážení).
 
Od 17.45 hodin proběhne běžecká rozcvička pod vedením trenéra a majitele Rozběháme Česko Johny Alaskana.
 
Všechny rodiče s dětmi a ty, kteří mají volno pouze dopoledne, zveme od 10.00 hodin na 1,5km dlouhou rodinnou trasu spojenou s plněním úkolů na posílení paměti. Výše příspěvku na tuto trasu je dobrovolná.
 
Pojďte si s námi užít nezapomenutelnou atmosféru, 2x více radosti a nádherný pocit zdolání sebe sama a pomoci dobré věci :)
 
V rámci běhu si můžete zakoupit funkční tričko za cenu 300,- Kč, kterým zvýšíte výtěžek akce (výše příspěvku je počítaná podle nákladů na trika a akci) – Trička už není možné objednat, budou k prodeji na místě 
 
Budeme se na Vás všechny moc těšit!!
 
Za tým Veronika Maslíková – 725 923 181 a Johny Alaskan – johny@rozbehamecesko.cz / 607 543 187
 
* Běh probíhá na vlastní nebezpečí

Náhled triček / pánská – dámská od S po XXL /

Beroun tričko

 

Registrace

Jméno a Příjmení (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Podrobnosti

Datum:
13.9.2017
Čas:
17:00 - 19:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,
Organizer
Johny Alaskan
Phone:
607 543 187
Email:
Website:
www.rozbehamecesko.cz