04
Bře
1600Kč
19:00—14:00
Penzion Dominik, Železná Ruda
Klatovská 293

Železná Ruda, 340 04 Česká republika
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Třídenní kondiční soustředění na Šumavě. Nabitý program, 6 tréninků, know-how jak se naučit na běžkách i s pejskem, plno zábavy a ojedinělý zážitek!

Propozice
Kdy? 4.-6.3.2016
Kde? Penzion Dominik, Železná Ruda (v apartmánech)
Pro koho je soustředění vhodné : Pro začínající běžkaře, zkušené běžce, pejskaře, canicrossaře a pohodáře

Náplň zimního soustředění : Běhání, běžky (bruslení – skate, v sobotu odpoledne klasika), skijöring (běžky s pejskem), ranní tréninky, vložený závod, Night run a spousty zábavy a předání dalšího know-how o sportech a naučení na běžkách (technika bruslení nebo-li skate + skijöring). Navíc se budeme věnovat i správné technice při stylu “klasika” a proběhne na to speciální přednáška.

Počet osob: max. 25 přihlášených, včetně 2-3 trenérů

Trenéři: Johny Alaskan (běžky, běhání, canicross, skijöring) – 4 roky závodní sezóny na běžkách a nespočetně let v canicrossu a skijöringu
Barbora Kreidlová (běhání, canicross)
Naďa Vališová (trenérka biatlonové / lyžařské skupiny)

Příjezd: V pátek 4.3. od 18 – 19h (od 20 h bude první trénink) a odjezd v neděli po obědě a vyhodnocení

Stravování: V ceně soustředění bude 1-2x oběd (sobota / neděle). Snídaně a večeře necháme na vás individuálně (apartmány jsou vybaveny kuchyněmi + ledničkami)

Cena: 1600 Kč + za pejska příplatek 240 Kč, v ceně je ubytování od pátka do neděle, 1-2 obědy + 6 tréninků (z toho 1 – 2 x skijöring), 1 přednáška (aneb jak na běžkách), fotoservis a překvapení (pro rezervaci je důležité zaplatit celou částku do 27.2.2016! – čím dříve, tím dříve máte rezervaci) – účet : 2313719103/0800 (do poznámky uveďte vaše jméno)

Po zaplacení je rezervováno místo na Vaše jméno, v případě onemocnění či neúčasti bude vráceno 20%, popř. je možné

V případě, že s sebou máte pejska, tak doporučujeme vzít s sebou kennelu, popř. nechat ho spát v autě. Na pokoji nesmí být agresivní pejsci! Za poškozené věci pejskem či vámi si každý zodpovídá sám za sebe a je nutné je okamžitě uhradit!

Program :
Pá – 20:00 – Zahájení soustředění, první noční trénink
So – Snídaně (vlastní) – Dopolední trénink – Oběd – Odpolední trénink – Večeře(vlastní) + Přednáška o lyžích / stylu, jak správně vybrat si lyže – kdo bude chtít, může jít na večerní
Ne – Ranní trénink – Snídaně (vlastní) – Dopolední trénink – Oběd / po ukončení doporučuji vyjet ještě na sjezdovky a užít si pořádně hory ! :)

* V případě, že sníh nebude, tak soustředění bude čistě běžecké a canicrossové

Pro více informací kontaktujte : Johny Alaskan (607-543-187), email: honzabielik@seznam.cz

Těšíme se na všechny!! Johny Alaskan a tým! :)
* Soustředění se koná na vlastní nebezpečí

Registrace

[wysija_form id=”3″]

Organizer
Johny Alaskan
Phone:
607 543 187
Email:
Website:
www.rozbehamecesko.cz