07
Pro
16:30—18:00
Kolonáda, Klatovy
Načítám Akce
  • akce již proběhla.
Po čertech dobrej Chariťák pro Elišku
Datum: 7.12.2019, start v 17:00, slavnostní zahájení akce v 16:30, slavnostní ukončení v 18:00
Místo: Restaurace Kolonáda
Cena: 130,-, děti do 15 let 50,-
Trasa: okruh 2 km (max 2 okruhy)
Registrace: Nutná – viz. níze

 

Charitativní běh se tentokrát koná pro Elišku Šefcovou, čerstvě dvacetiletou sympatickou slečnu, kterou ale postihl nemilý osud. Potýká se s cystickou fibrózou, nevyléčitelnou nemocí postihující plíce a zažívací ústrojí. Elišce nemoc znemožňuje normální život, zabírá jí většinu času a omezuje celou její rodinu. Pomoc se zkvalitněním jejího života poskytuje přístroj Simeox, který pomáhá rozpouštět hleny hromadící se v plicích. Eliška měla možnost si přístroj vyzkoušet a její život se stal mnohem jednodušší. Bohužel, pořizovací cena je příliš vysoká (175 000) a rodina si takový náklad dovolit nemůže. Pojďme spojit síly a pomoci této mladé, nadějné slečně, aby si svůj život mohla naplno užívat každý den!

 

Charitativní běh na podporu Elišky, s podtitulem Po čertech dobrej chariťák se koná 7.12.2019 v Mercandinových sadech, přímo u restaurace Kolonáda. Na účastníky čeká kouzelná ohňová show, dvoukilometrový okruh Mercandinovými sady, který mohou projít, projet s kočárky či proběhnout, a při němž je čeká řada překvapivě překvapivých setkání s více či méně nadpřirozenými bytostmi. Na ty, kteří budou mít šťastnou ruku při výběru tomboly, čekají hodnotné ceny (mezi nimi i třeba notebook).

 

Startovné je 130 Kč, pro děti do 15 let pak 50 Kč. Pro každého účastníka je připraven malý startovní balíček, hodnotná pamětní medaile v cíli a občerstvení. Pro nejmenší jsou připraveny čertovské úkoly s odměnami. Celou akci podporuje mediálně televize FilmPro a Klatovský deník. Pojďme se společně bavit a hlavně pomáhat!
PS: čelovky a odvahu s sebou! ;)

 

REGISTRACE

JMÉNO A PŘÍJMENÍ(vyžadováno)

EMAIL

SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Podmínky zpracování údajů
 ANO

Podrobnosti

Datum:
Prosinec 7
Čas:
16:30 - 18:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,
Organizer
Pája Šloufová
Phone:
606 908 795
Email: