10
Říj
17:00—15:00
Janov, Jizerské Hory
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Pojeďte s námi na BĚŽECKÝ prodloužený víkend do Jizerských hor. Hlavní náplní budou běžecké tréninky, skupinové výběhy, posilování vahou vlastního těla a různá protahovací a mobilizační cvičení. K tomu večerní debaty a workshopy a hlavně spusta zábavy. Program je určený začínajícím i aktivním běžcům.

KDY: 10. – 13.10. od 17:00 ve čtvrtek do cca 15:00 v neděli (bude upraveno podle zájmu účastníků) Možnost přijet až v pátek (za nižší cenu)
LOKALITA:
Budeme v Janově, samém srdci Jizerských hor
UBYTOVÁNÍ: Penzion s polopenzí – Chata Metaz ve 2,3,4 lůžkových pokojích
DOPRAVA: Vlastní, možná spolujízda z Prahy
CENA: 3 noci s polopenzí čtvrtek – neděle 2700Kč (dvoudenní varianta 1900Kč). Při přihlášení do konce srpna sleva 200Kč
CO VÁS ČEKÁ: Každý den dopolední a odpolední tréninkový blok:
Nácvik správné běžecké techniky a běžecké abecedy zaměřené na zdravý běžecký styl, nácvik běhu v kopcích (nahoru i dolu) a trailového běhu obecně, nácvik posilovacích cviků vhodných jako doplněk k běhu, kruhový trénink a Tabata, kdy zapojíte všechny svaly těla a zpevníte postavu, workshop Proč je důležité mít aktivní HSS (core, střed těla) a jak ho posílit + v případě zájmu i další témata a možnost rozboru techniky u videa určitě zbyde čas na neřízenou relaxaci a volnou zábavu s ostatními
KDO SE O VÁS BUDE STARAT: Miloš Madron – Zkušený běžec, dlouholetý ambasador Rozběháme Prahu a funkční fitness trenér a sportovní masér. Pro běžce v Praze organizuje pravidelné výběhy a seznamovací workshopy s během. Pro zkušenější pořádá speciální přípravy na závody.

REGISTRACE

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

EMAIL

TELEFON

PŘIJEDU

VELIKOST TRIČKA

JSEM ČLEN ROZBĚHÁME ČESKO

POZNÁMKA

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a pozorně jsem si přečetl(a) propozice
Podmínky zpracování údajů
 ANO

FOTKY ZE SOUSEK

Podrobnosti

Zahájení:
Říjen 10 @ 17:00
Ukončení:
Říjen 13 @ 15:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,