14
Bře
0:00—23:59
Horský Hotel Lesná
Lesná 22

Boleboř , 431 21 Česká republika
Načítám Akce
  • akce již proběhla.

propozice


Chceš se naučit pořádně skateovat na běžkách?

Kdy zařadit kulháčka a jak na jedna jedna? Jak správně projet zatáčku a nespadnout? Naučit se přenášet váhu, sjet kopec, odšlápnou a jak při tom všem ušetřit sílu?

Neváhej vzít s sebou psa a do toho všeho ho zapřáhnout na trénincích Skijöringu.

Tréninky přizpůsobeny úrovni účastníků.

A kdyby nenapadlo? Nebojte – pujdeme běhat!

 Zvýhodněná cena pro členy –
www.rozbehamecesko.cz/clenstvi

 

REGISTRACE

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

EMAIL

TELEFON

BERU S SEBOU PSA
 ANO NE

POZNÁMA

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a pozorně jsem si přečetl(a) propozice
Podmínky zpracování údajů
 ANO

Registrace je platná až po připsání platby na účet

TRENÉŘI

Johny Alaskan (Jan Bielik) – Nejen běžec, ale i zkušený běžkař a odchovanec  trenérky Nědězdy Vališové z LK Škoda Plzeň, s účastí na mistrovství republiky, olympiádě dětí a mládeže  a mnoha dalších závodech a  soustředěních během 8 let závodění v běžeckém lyžování. S cílem Rozběhat Česko již přivedl k radosti z pohybu stovky běžců, nyní předá prozměnu své běžkařské zkušenosti.

Tereza Tužilová –  domovem Liberečanda, skvělá lyžařka, reprezentantka Čr v dálkových bězích ve Visma Ski classics ale i na Tour de Ski v Číně a ještě před 3mi lety reprezentantka a několikanásobná mistrně Čr v agility s borderkou Wiki na juniorských závodech. Zkušená trenérka, která se těší, až bude moci předat své lyžařské zkušennosti i vám.

Markéta Myslivcová  – běžkyně, canicrossařka a rodilá Liberečanda. S Jirezskou magistrálou co by kamenem dohodil má v nohách nesčetně kilometrů na běžkách. Ač nevěší na zdi spousty medailí z běžkařských závodů, bude vám pohodovou průvodkyní na případných odpočinkových běžkařských výletech a na skijöringových trénincích pro pokročilé. Jakožto pravá ruka trenéra vám zodpoví veškeré dotazy ohledně organizace a pomůže vám s čímkoli bude potřeba.

PROPOZICE

Kompletní propozice, včetně ceny a programu najdeš na https://docs.google.com/document/d/18552hF-lO7oWN_Ia9nbnzCfCKyttK89NmSpiuQ0ruZE/edit?usp=sharing

 

Podrobnosti

Zahájení:
Březen 14
Ukončení:
Březen 17
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, , , , , , , , ,
Organizer
Johny Alaskan
Phone:
607 543 187
Email:
Website:
www.rozbehamecesko.cz