IMG_6877

Párty běžci, v sobotu 26. října se Borský park v Plzni zahalil do halloweenského. Na 400 strašidel, běžců, dětí si přišlo užít 4. ročník Halloweenského párty běhu. Na, již tradiční délce trasy – 2,5km – se tentokrát zjevilo na 20 strašidel se strašidelnými úkoly. Klaun, bílá paní hrající na flétnu, ježibaba a další, dokreslovali jedinečnou atmosféru. Pro co nejlepší zážitek i pro naše nejmenší, startovala naše párty za šera. Ti, co měli málo a chtěli se bát, si přidali druhé kolečko, které dokreslilo půvab temného borského parku.

IMG_6929

Před startem běhu nechyběly již tradiční rozehřívací Halloweenské soutěže, malování na obličej od skvělých čarodějnic z Mozaiky a soutěž o nejlepší masku letošního ročníku.

Přes 40 týmových a individuálních strašidel se popralo za bouřlivého potlesku o prvenství, které vyhrál nakonec KLAUN ŠTĚPÁN (vlevo na fotce).

V cíli čekala na každého dřevěná medaile, která skvěle zapadala na fotkách z našeho fotokoutku plného dekorací. Za odměnu si běžci mohli skočit na dýňový muffin z kavárny COPA kafé? nebo bylinný čaj VODA Pomáhá od Diakonie Západ.

VÝTĚŽEK PRO DOMOV RADOST  18 492 KčVÝTĚŽEK

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE  KLIKNI SEM

Děkujeme všem párty běžcům, rodinám, dětem! Bylo úžasné, kolik strašidel, masek se zvedlo z gauče a šlo si užít halloweenskou párty. Obrovská poklona, gratulace a moc se na vás těšíme na pokračování, tentokrát naposledy uprostřed města Plzně na Vánočním charitativním párty běhu.
Tým Rozběháme Česko

UŽIJ SI VÁNOČNÍ PÁRTY

 

DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM


Logo_footer   
     Since © 2015 Rozběháme Česko

Sledujte nás: