Zalíbilo se ti běhání, nebo ses právě zvedl z gauče a chceš konečně začít? Vsadil ses, že uběhneš půlmaraton/maraton či máš vytoužený určitý cíl? Nestíháš naše kurzy, raději trénuješ individuálně? Tak právě pro tebe máme individuální běžecké tréninky v Plzni i Praze.

Originální dárek? Ano, stačí napsat na johny@rozbehamecesko.cz a rádi na přání v grafické podobě zašleme voucher s počty individuálních tréninků.

To nejdůležitější je udělat první krok

Uvědomit si, jakého cíle chceš dosáhnout a kontaktovat nás. Pak už se jen zakousnout a začít trénovat. My tě provedeme běžeckým světem od A po Z. Ať bys rád se naučil správnému – zdravému běžeckému stylu, naučil se jak pracovat se svojí tepovou frekvencí, jak trénovat, aby to mělo hlavu patu a najdeme čas vhodný pro nás i pro tebe k osobním tréninkům. Pokud nejsi zrovna z Plzně, Prahy nebo ti stačí “virtuální bič” nad sebou, nabízíme možnost tréninkových deníků, které ti budou běžeckou příručkou, jak správně trénovat a doběhnout do vysněného cíle. Jsi připraven? Jdeme do toho!
Sportovní nadšenec do běhání a canicrossu. Má za sebou širokou škálu výkonu od vítězství na nejtěžším závodě v canicrossu, po medailová umístění v ČR až bronzové místo z atletického MČR na 3000m s os. rekordem 16:27 na 5000m. Hnacím motorem v trénování svěřenců je ten nejkrásnější pocit, kdy si splní cíl, ohlédnou se za tou dřinou, kterou dokázali a řeknou si, že to stálo za to! Tréninků se nemusí bát začátečník ani ostřílený běžec. Naučí se od základů běžeckou techniku, pracovat s tepovou frekvencí a dostane pořádnou dávku motivace.
Běžec tělem i duší. Studuje FTVS, odkud čerpá spoustu zkušeností s tréninkem kteréhokoliv sportu. Specialista na 5000m, steeplechase a běhy do vrchu. Za svojí běžeckou kariéru vyhrál už nejedno MČR, dokonce se stal i vícemistrem Evropy v běhu do vrchu. Jáchym je přesně ten parťák, na kterého se obrátíte, pokud milujete horské běhy, traily a zároveň chcete natrénovat třeba na Skyrace. Rád pomůže ale i všem běžcům v začátcích a ukáže Prahu v trailovém podání.