KOMU POMÁHÁME – PÁRTY BĚH

OSA

Párty běhy nejsou jen jedna velká běžecká párty, pomáhají také těm, kteří to potřebují. Celý letošní rok 2019 běžíme pro DOMOV RADOST kam denně dojíždí na 30 dospělých autistů a mentálně postižených.

Vy, za to že se proběhnete, užijete si skvělý zážitek, navíc podpoříte postižené částkou 50 Kč za dospěláka / 25 Kč za dítě. Tímto to samozřejmě nekončí. Brzy zveřejníme PÁRTY BĚŽCE a na akcích si můžete zakoupit předměty z dílen či si odnést domů sypaný čaj, který pomáhá.

Letošním cílem je vyběhat 100.000 Kč. Každá koruna pomůže k zajištění dopravního svozu obyvatelů Domova Radost. Pro přehlednost jsme zpracovali osu, kolik máme již vyběhaných dní a kolik nám zbývá.

VÝTĚŽEKVÝTĚŽEK

 

 

 

 

 

 

POMOCTE NÁM DOBĚHNOUT DO CÍLE - KAŽDÝ KROK SE POČÍTÁ

IMG_0516_1
26
Říj

HALLOWEENSKÝ PÁRTY BĚH

0:00—23:59
Borský park v Plzni

3. ročník halloweenské běžecké párty v Plzni 🧟‍♀⚰ Těš se na 2,5km okruh, na kterém tě čeká spousta strašidel a strašidelných úkolů 🧛‍♂ Je jen na tobě, kolik okruhů zdoláš (max.3) Více informací vč. registrace vystrašíš na ⏩ http://rozbehamecesko.cz/halloweensky-party-beh ⏪ ⏳ U nás nemáme žádný časový limit ani neměříme čas 🏃‍♀🚶‍♂ Bojíš se, že to…

Párty běh (3)
20
Pro

VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ PÁRTY BĚH

0:00—23:59
Plzeň

Vánoční běžecká párty pro dobrou věc 😇🎄 2. ročník Vánočního charitativního párty běhu. Těš se na 2,5km okruhy plné úkolů, českých tradic, betlému a originální medaili s vánoční atmosférou Dej “zúčastním se” a dozvi se novinky jako 1. REGISTRACE spouštíme na začátku ledna 🖋 běh