TÝMOVÁ VÝZVA LESKROS 2019

Běh jako týmový sport? Proč jsme vlastně tak rádi v týmech, i když na závodech nám to většinou k ničemu není? Tomu je konec! Sbírej body pro svůj KLUB/TÝM.

Pokud při přihlášení vyplníš název týmu/klubu fungujícího v musherském, canicrossovém, atletickém či běžeckém světě, budou se tvé seriálové body přičítat zároveň i do týmového skóre!

Vítězný tým celého LESKROSU vyhlásíme v Nebílovech 19.5. a obdrží putovní trofej, kam necháme vyrýt jméno týmu a rok. Vítězný tým pak trofej na dalším LESKROSU předá svému nástupci a nebo se bude moci pokusit své vítězství obhájit.

PRAVIDLA

  • Týmové výzvy se může zúčastnit jakýkoli běžecký, canicrossový tým, atletický klub či musher klub

  • Minimální počet běžců v týmu/klubu pro vstup do týmové výzvy je 2

  • Každý běžec, který přispívá body svému týmu/ klubu do týmové výzvy, musí běžet alespoň 1 závod seriálu.

  • Běžci z 1 týmů mohou běžet napříč kategoriemi – tedy 1 může běžet canicross a druhý běh v rámci stejného týmu

  • Čím větší tým tím větší šance! Zlanař své týmové spoluběžce a zůčastnete se výzvy! i za účast v 1 závodě přispěje běžec svému týmu minimální počet 5 bodů!

  • Tým/klub fungující v musherském, canicrossovém, atletickém či běžeckém světě – chceme podpořit jejich růst. Nechceme štěpit bežecký a canicrossový svět na malé skupinky. Máš ve svém okolí fungující tým či klub? Připoj se a zabojujte společně ve výzvě! Pokud se ale s žádným týmem skutečně neztotožňuješ, a přesto se chceš s přáteli týmové výzvy zúčastnit, nebudeme ti bránit v založení vlastního týmu.