Rozběháme Česko z.ú. je nezisková organizace, jejíž hlavní filosofií a cílem je rozběhat co nejvíce lidí a zároveň je i vzdělávat v oblastech jako je zdravé běhání a zdravý životní styl. Ukazujeme veřejnosti cestu k pohybu, pořádáme charitativní běhy, výzvy ve městech po celé republice na pomoc těm, kteří to potřebují. Vytváříme komunity, spojujeme sportovní nadšence, organizujeme veřejné i firemní tréninky, soustředění, učíme nováčky milovat pohyb a pomáháme lidem měnit životní styl. Pod hlavičkou Rozběháme Česko dále funguje projekt Canicross Česko, zabývající se běháním se psem, Bežecká Akademie s unikátním programem „zdravého běhu“ a běžeckými kurzy a Běžecká vesnice, zaměřená na pomoc s výběrem canicrossového a běžeckého vybavení. Mimo každodenní činnost, pořádáme i závody a to jak vlastní, tak i pro větší organizace. Každý rok pořádáme seriál lesních závodů Leskros a zážtkových běhů Párty běh.

Na naší adrese si můžeš přijít vyzkoušet a otestovat běžecké a canicrossové vybavení.

Jan Bielik alias Johny Alaskan

Jan Bielik alias Johny Alaskan

ŘEDITEL, TRENÉR
607543187
V 17-ti letech se rozhodl, že ukáže veřejnosti canicross. Od té doby se snaží ROZBĚHAT ČESKO. Na Honzu můžete narazit na našich závodech, trénincích či někde běhajícího po Plzni.
Markéta Myslivcová

Markéta Myslivcová

PŘEDSEDKYNĚ SPRÁVNÍ RADY
608583445
Markét se každý den zapojuje do tvorby našich akcí, admnistrativních úkonů a canicrossových tréninků-kurzů. K zastižení je také v našem sídle, kde ráda pomůže s výběrem bot.
Richard Pytelka

Richard Pytelka

ČLEN SPRÁVNÍ RADY, TRENÉR, TRASA, ATLETIKA
724913245
Pokud narazíte na našich závodech či trénincích na věčně vysmátého a sympatického sporťáka, tak to jste právě narazili na Ríšu. Ríša je náš traťový šéf, trénuje běžce CORE, inovuje náš “šatník” a řídí atletický klub RCTYM
Zdeňka Kamišová

Zdeňka Kamišová

ČLENKA SPRÁVNÍ RADY, CHARITATIVNÍ BĚH
606793346
Běháme a pomáháme, to je naše heslo. Charitativní běhy a výzvy jsou v podání této vysmáté běhny jedna radost. Navíc, pokud máš doma malého běžce, není lepšího trenéra než právě Zdenina.
Diana Rugovacová

Diana Rugovacová

SOCIÁLNÍ SÍTĚ, TRENÉRKA, BĚŽECKÁ VESNICE
Už nás sleduješ na sociálních sítí? Tak to sis určitě všiml i našich aktivit, fotek nejen s Dian. Dian kromě sítí, běhá s malým Ríšou a učí nejen mamky správně běhat. Mimo běhání jí potkáte v naší Běžecké vesnici
Barbora Kreidlová

Barbora Kreidlová

ADMINISTRATIVA, AKCE
Barča stála u zrodu Rozběháme Česko a po pár letech se vrací do našeho týmu v administrativě a našich akcí. Na světě nemiluje nic víc, než svého Puppíka.
Mirka Mikolasova

Mirka Mikolasova

REGISTRACE NA AKCÍCH
Mirču potkáš na našich akcí v hlavním stanu Rozběháme Česko. Ráda ti předá vše potřebné ať to bude tvůj první závod nebo závod na kterém vyběháš svůj osobní rekord.
Vláďa Maleček

Vláďa Maleček

DESIGN
Setkal ses někdy s našimi čepičkami na závodech či právě držíš v ruce mediali ze závodů? Tak právě tento frajer to pro tebe udělal s láskou.

V našem týmu nesmí chybět ani naši nejdůležitější pilíře – AMBASADOŘI – běhající den co den po celé Republice

SÍDLO

Otevřeno: po telefonické domluvě

Plzeň
Bzenecká 1055/3 Plzeň 1-Severní Předměstí 323 00, Czech Republic
MAPA →

Ředitel: Jan Bielik, 607 543 187, johny@rozbehamecesko.cz
Předseda: Markéta Myslivcová, 608 583 445, marketa@rozbehamecesko.cz

Máš dotaz? Piš jej na info@rozbehamecesko.cz