REGISTRUJ PROJEKT

I. VLNA přihlášek do 18.3.

REGISTRACE PROJEKTŮ

Pro registrování musíš splňovat podmínku statutu neziskové organizace nebo fyzické osoby, mající transparentní účet a povolenou veřejnou sbírku. 

JAK SE REGISTROVAT?

1) Rozmysli, kolik peněz potřebuješ a za jakým účelem, např. 50 000 Kč k nákupu pomůcek, 25 000 Kč na měsíc speciální léčby.

2) Natoč video o sobě, proč veřejnost by měla hlasovat pro tebe/tvůj projekt, popiš svůj cíl a jak využiješ peníze z výzvy (video musí být publikované veřejně na jakékoliv sociální síti s odkazováním na naší výzvu, př. Rozběháme Česko se hlásí do charitativní běžecké výzvy). Pokud k tomu pošleš odkaz na fotky, navíc automaticky tvůj projekt zpropagujeme navíc na našich sítích.

3) Vyplň dole registrační formulář a odešli jej.

4) Poté přijde email s rekapitulací a dalším infem. Pak jen vyčkej do otevření hlasování a bojuj o vítězství.

Rozběháme Česko, z.ú. si vyhrazuje právo pro neakceptaci přihlášky neziskové organizace nebo fyzické osoby v případě, že nesplňuje podmínky registrace viz. PODMÍNKY REGISTRACE. Přihlášku musí poslat kompetentní osoba jednající za registrující se organizaci nebo fyzickou osobu. Přihlášku je možné podat opakovaně, pouze ale v případě, že jste v minulosti nevyhráli.

POTŘEBUJEŠ POMOCI? NEVÁHEJ SE OBRÁTIT NA NAŠÍ ZDENINU, 📞 606 793 346, 📧 zdenka@rozbehamecesko.cz

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

NÁZEV ORGANIZACE - FYZICKÉ OSOBY

KONTAKTNÍ TELEFON

KONTAKTNÍ EMAIL

CÍLOVÁ ČÁSTKA

POPIS PROJEKTU

ÚČEL PROJEKTU

ČÍSLO TRANSPARENTNÍHO ÚČTU

ODKAZ NA VIDEO

ODKAZ NA FOTKY K POUŽITÍ (NEPOVINNÉ)

SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Podmínky zpracování údajů
 ANO