Jan Bielik (Johny Alaskan)

Trenér - Běh, Canicross, PAB, majitel Rozběháme Česko
+420 607 543 187
Sportovec tělem i duší. Úspěšný absolvent Sportovního gymnázia v Plzni s odbornými semináři na téma Outdoorový trénink a 3. třídu atletického trenéra. V květnu 2013 přiletěla myšlenka rozběhat naší Republiku a i v tom nejvýchodnějším koutě vytvořit komunitu nadšenců do běhání. Srdeční záležitostí je hlavně canicross a charitativní běhy.

Jakub Pavliska

Trenér Rozběháme Frýdek Místek
+420 728 996 849
Jakub Pavlista pochází z Frýdku-Místku, běhat začal 2.11.2013 zároveň v ten den měl i svůj první závod. Od té doby běhám pravidelně a to mě taky naplňuje. U nás ve městě pořádám menší sešlosti za účelem se s ostatníma proběhnout a poklábosit o životě :) Nejsem registrovaný sportovec, ale na různé závody se hlásím jelikož ten adrenalin stojí opravdu za to. Doporučuji všem aby začli s během, každy jednou začíná a může se vždy zdokonalovat. Zatím jako svůj nejlepší výsledek v závodě považuji 3.místo v kategorii mix štafeta na 13km City Trail Ostrava 2015. Největší výzva mého běžeckého ži vota byl 24hod závod kategorie mix Radegastová Výzva pro kostní dřeň 2015 zde jsem si sáhl opravdu na dno a posunulo mě to určitě dál. Jsem moc rád že jsem našel cestu k běhání a rád poznávám nové lidi a dělím se snimi o zkušenosti.

Miloš Madron

Trenér Rozběháme Prahu
+420 608 952 891
Miloš od mala sportuje, nejdříve to byl biatlon, pak kolo, vysokohorská turistika a nyní už čtvrtý rok běh, k tomu dva poslední roky přidal jógu. Běhá různé tratě, silniční i trailové desítky a maratony a vyzkoušel si i několik ultra. Jeho moto je, že běh může prospívat pouze pokud se běhá s rozumem.

Helča Pechová

Trenérka Rozběháme Svratku
+420 725 611 827
Dříve profesionální atletka (účast na MS – 3000m přek.), teď už beru běhání pouze pro zábavu a hlavně chci předávat zkušenosti ostatním běžcům.
Petr Bezchleba

Petr Bezchleba

Rozběháme Žďár nad Sázavou
+420 774 164 935
Sportu se věnuji od cca 6 let. Začínal jsem plaváním s ploutvemi a stolním tenisem. U ploutvového plavání závodního jsem s mezinárodními úspěchy na úrovni MS, zůstal i nyní a stále mě to baví a trénuji sebe. Navícse věnuji tréninku a suché přípravě další generací svěřenců. Od roku 1997 se věnuji triatlonu, běhu, cyklistice horské i silniční. Trénuji již více jak 15 let také pár zájemců ve svém okolí právě pro závody v triatlonu a běhu. Od roku 1997 se věnuji také s partou přátel pořádání závodů na Vysočině (v letošním roce pořádáme 12 závodů v běhu, duatlonu či triatlonu). Do projektu jsem se zapojil hlavně z toho důvodu, že bych si přál aby se obecně lidé více hýbali, ať už to bude běh či jiná aktivita je to potřeba pro náš život.

Zapoj se

Pokud se chcete připojit k našemu teamu, máte zkušenosti s tréninkem, případně potřebnou certifikaci, stačí nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktovat