ZHUBNI A ROZBĚHNI SE

AKTUÁLNĚ NENÍ VYPSANÝ, O VYPSÁNÍ SE DOZVÍTE ZDE NEBO NA FB

Chceš změnit svůj život? Necítíš se dobře kvůli své postavě? Máš zdravotní problémy? Tak se přihlaš do kompletního redukčního kurzu v Plzni, který má za cíl změnit hlavně tvojí postavu včetně tvého životního stylu, tak, aby ses nikdy nedostal zpátky na začátek.
 
Věnovat se ti budou odborníci na zdravé běhání, trénink a motivaci z řad Rozběháme Česko a odborníci na zdravou a sportovní výživu z WinPeaks.
 
CO NÁS ČEKÁ?
Během 12-ti týdnů se uskuteční – 3x vážení (jednou za měsíc), úvodní přednáška, vstupní test pro stanovení úrovně klidového metabolismu, test pro stanovení nejefektivnější zóny spalování tuků, vyhodnocení jídelníčku, kaliperace a 2x týdně pohybový trénink zaměřený na snižování váhy, zdravotní prevenci a postupný přechod k samotnému běhu.
 
První měsíc tě naučíme správně chodit, změníme tvé návyky. Čeká nás úvodní přednáška o výživě, podstoupíš kompletní výživovou analýzu, změříme ti uroveň klidového metabolismu, stanovíme nejefektivnější zónu pro spalování tuků, aby jsme měli přesný rozsah tepové frekvence a mohl tak vykonávat zacílený pohyb pro správné hubnutí.
• Ve druhém měsíci se podíváme na posun v oblasti redukce váhy, začneme využívat další pomůcky, připravíme svaly na první běžecké krůčky, zpevníme se a znova se převážíme.
• Ve třetím měsíci se postupně rozběhneme, naučíme se zdravě běhat a zakončíme kurz posledním vážením.
 
CENA: 10 990 ,- Kč / 3.663 Kč x 3 (každý měsíc 1/3 ceny)
Kurz je omezen počtem max. 10 lidí. Kurz může být přesunut na jiné datum z důvodu malého počtu účastníků
 
PŘIHLÁŠENÍ
Přihlášení je platné po zaslání přihlášky na www.bezeckAkademie.cz a poslání peněz na účet 2313719103/0800 (email s platebními údaji přijde po odeslání přihlášky)
 
SRAZ: Každou středu a pátek od 18:00 ve Štruncových Sadech, vedle Sokolovny, viz. mapa: http://bit.ly/1FG4hea
Na první trénink a přednášku se na tebe těší Diana Rugovacová a Jana Žídeková
Diana Rugovacová – tel. 608 309 135, rugovacova.d@gmail.com
Jana Žídeková – zidekova@winpeaks.cz

* Běžecké kurzy probíhají na vlastní nebezpečí

REGISTRACE

7 9 1

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

EMAIL

TELEFON

TERMÍN KURZU

CENU KURZU

SOUHLASÍM SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Podmínky zpracování údajů
 ANO

POZNÁMKA